مؤسسه فرهنگی هنری پژوهش نگار اندیشه در سال 1362 با نام موسسه زبان پژوهش فعالیت خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی را آغاز نمود و سپس در سال 1379 با عنوان کنونی خود همچنان در زمینه آموزش زبان انگلیسی به همراه اموزش خوشنویسی و نقاشی به فعالیت خود در این عرصه ادامه میدهد . موسسه در تمام فصول سال در دو نوبت صبح و عصر در ساعات مختلف و متنوع  از متقاضیان و علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی بعد از امتحان تعیین سطح Placement Test به دو صورت کتبی و شفاهی جهت ارزیابی و اطلاع دقیق از میزان آشنایی داوطلبان با زبان انگلیسی ثبت نام به عمل می آورد.  
خواهران محترم میتوانند جهت ثبت نام در این  گروه از کلاسها با در دست داشتن کارت دانشجویی موسسه و در صورتیکه جدید الورود میباشند با در دست داشتن 1 قطعه عکس به دفتر ثبت نام مؤسسه مراجعه فرمایند . بدیهی است بعد از ثبت نام طبق برنامه تنظیمی در کلاسهای مکالمه و محاوره کوتاه مدت بمدت یکماهه ( همه روزه) , دو ماهه (یک روز در  میان) و سه ماهه ( دو روز در هفته) شرکت خواهند داشت.


10 کلاس درس مجهز به تلویزیونهای LCD , دستگاههای DVD player و  CD Player
آزمایشگاه مدرن زبان با تجهیزات تماما کامپیوتری و سیستم پیشرفته سمعی بصری و کابین اختصاصی برای هر دانشجو
سالن اجتماعات جهت برگزاری گرده هماییها و جلسات علمی آموزشی مجهز به گوشیهای بی سیم (wireless headphone) و پروژکتور (data projector) و پرده نمایش
 کتابخانه حاوی کتب مرجع و غیر مرجع , تخصصی و عمومی و مجلات مختلف انگلیسی و فارسی و همچنین پایان نامه های فارغ التحصیلان
 کتابفروشی جهت تهیه کتابها و CD های صوتی, تصویری آموزشی
 سایت مجهز به سیستمهای کامپیوتری و متصل به شبکه wimax
  دستگاه اسلاید و فیلمها , نوارها و کتابهای کمک آموزشی


 آقاي منوچهر رحيمي مديريت و رياست محترم مرکز فارغ التحصيل رشته زبان و ادبيات ا نگليسي از دانشگاه اصفهان
 مي باشند ايشان فعاليتهاي فرهنگي و آموزشي خود را از مهر ماه 1341 آغاز و در سال 1362 اقدام به تأسيس مؤسسه   علمي آزاد پژوهش نمودند. در سال 1379 با اخذ مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي  با سمت مدیر عامل کار  مديريت را در مؤسسه فرهنگي هنري پژوهش نگار انديشه ادامه دادند. از سال 1382رياست مرکز آموزش عالي علمي -کاربردي فرهنگ و هنر واحد 2 اصفهان بعهده ايشان قرار گرفت و از آن تاريخ همکاري خود را با دانشگاه جامع علمي - کاربردي شروع نمودند .

ایشان در طول مدت فعالیتهای علمی و فرهنگی خود به سبب کیفیت عالی و فعالیتهای درخشان  در عرصه مدیریت و تدریس بارها از سوی مقامات متعددی چه در حوزه دانشگاه جامع علمي – کاربردي و چه در حوزه وزارتخانه و اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان مورد تقدیر قرار گرفته اند.

تجربه بیش از 40 سال مدیریت و فعالیت مستمر در امر آموزش زبان انگلیسی تضمین کننده موفقیت های شایان توجهی برای مؤسسه پژوهش نگاراندیشه و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ هنر واحد 2 اصفهان می باشند.


پنل کاربری
ایمیل
رمز عبور
اعلانات
آمار

موسسه فرهنگی هنری زبان پژوهش - کلیه حقوق محفوظ است
   طراحی سایت آسمان پارس- pazhoohesh-uast.com